Kandydaci z regionu do "Osobowości Ziem Górskich"

Kandydaci z regionu do "Osobowości Ziem Górskich"

Już 14 kwietnia poznamy zwycięzców Konkursu Osobowość Ziem Górskich. Wśród nominowanych znalazły się osoby z naszego regionu – Barbara Dziwisz, Czesław Szynalik, z Mszany Dolnej, Józef Oleksy, Józefa Tokarczyka z Mordarki.

Plebiscyt na „Osobowość Ziem Górskich” odbywa się w szcześciu kategoriach. Barbara Dziwisz nominowana jest w kategorii „Samorządowiec Ziem Górskich”. Jest ona także dyrektorem szkoły w Rabie nIżenj (gm. Mszana Dolna). Zasiada w Lokalnej Grupie Działania „Piękna Ziemia Gorczańska”. Czesław Szynalik kandyduje w kategorii „Osobowość Ziem Górskich”. Jest pomysłodawcą górkskich wycieczek po Beskidzie Wyspowym. Od czterech lat organizuję akcję „Odkryj Beskid Wyspowy”. Józefa Tokarczyka – jest kierownikiem Zespołu Regionalnego „Spod Kiceek”. Natomiast Józef Oleksy, to przedsiębiorca, znany działacz samorządowy i Przewodniczący Rady Gminy Limanowa.

Kapituła konkursowa przyzna jeszcze cztery wyróżnienia (Duży Przedsiębiorca Ziem Górskich, Średni Przedsiębiorca Ziem Górskich, Mały Przedsiębiorca Ziem Górskich oraz Dziennikarz Ziem Górskich).

Głosować można do 28 marca. Wystarczy wejść na strone inetrnetową www.koalicja.zywiec.pl i zagłosować.

Zobacz również