Remis w Skarżysku. Potknięcie Popradu, szlagier dla Jaskółek

Limanovia Limanowa zremisowała w wyjazdowym spotkaniu z Granatem Skarżysko-Kamienna. Bramkę dla limanowian, w 37 minucie z rzutu karnego, zdobył Fabian Fałowski. W 48 minucie wyrównał Marcin Kołodziejczyk.

Mecz z Granatem był istotny w kontekście układu trzecioligowej tabelii. Ewentualne zwycięstwo piłkarzy ze Skarżyska-Kamiennego pozwoliłoby im zniwelować stratę do limanowian, do zaledwie jednego punktu. Przypomnijmy że w pierwszej odsłonie sezonu Limanovia przegrała u siebie z Granatem 0:1. Była to pierwsza porażka podopiecznych Mariana Tajdusia w obecnym sezonie.

Wyjściowe składy:

Limanovia: Pyskaty-Słaby, Kulewicz, Garzeł, Podstolak, Basta, Banaszkiewicz, Skiba, Dziadzio, Kiwacki, Fałowski

Granat: Majcherczyk- Chrzanowski, Grunt, Basąg, Łatkowski, Prus, Strzębski, Ryński, Marcin Kołodziejczyk, Taller, Fryc

Hitem 18 kolejki III ligi grupy małopolsko-świętokrzyskiej było spotkanie w Tarnowie. Unia podejmowała u siebie Szreniawę Nowy Wiśnicz. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem gospodarzy. Trzy punkty „Jaskółki” zainkasowały dzięki bramce strzelonej w 26 minucie przez Jakuba Wróbla. Niespodzianką zakończył się natomiast mecz w Muszynie. Poprad zremisował u siebie 2:2 z Dalinem Myślenice. Poprad spadł na trzecie miejsce w tabelii. Ma jednak w zapasie jeden zaległy mecz z Beskidem Andrychów.

Tabela III ligi małopolsko-świętokrzyskiej: Tabela