Zaginęli gimnazjaliści – policja prośi o pomoc

Zaginęli gimnazjaliści – policja prośi o pomoc

W piątek 16 marca 2012 r. 13-letni Marcin Wideł zam. Wola Marcinkowicka oraz 15-letni Łukasz Lorek zam. Krasne Potockie ok. godz. 7.30 wyszli do szkoły tj. Gimnazjum w Chomranicach, jednak nie byli na zajęciach. Po raz ostatni widziani byli na terenie szkoły ok. godz. 8.00. Do tej pory nie powrócili do swojego miejsca zamieszkania, jak i nie byli widziani w swojej miejscowości.

W dniu 16 marca ok. godz. 22.00 rodzice poinformowali Policję o tym, że ich synowie nie powrócili na noc do miejsca zamieszkania. Od późnych godzin do samego rana trwała akcja poszukiwawcza z udziałem Straży Pożarnej, Policji i psów tropiących, które nie przyniosła rezultatu.

Rysopisy:
 
Marcin Wideł – lat 13, wz. ok. 160 cm, waga ok. 62 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, krótko ostrzyżone, brązowe oczy, twarz okrągła. W dniu wyjścia z domu do szkoły ubrany był w kurtkę jeansowa do pasa k. ciemny granat z kołnierzem, pod kurtką miał czarny podkoszulek, spodnie typu jeans ciemny granat, buty m-ki adidas czarne z białą podeszwą, miał ze sobą plecak k. czarnego z białą kieszenią
 
Łukasz Lorek lat 15, wz. ok.165 cm, waga ok. 50 kg, włosy k. czarnego krótkie, twarz owalna, oczy k. piwnego, posiada bliznę pooparzeniową na lewym przedramieniu. Ubrany był w czarną kurtkę do pasa z kapturem, pod kurtką miał bluzę sportowa k. czarnego, spodnie dresowe k. szarego, na lewej nogawce spodni napisy w k. żółtym, buty czarne m-ki Nike. Miał ze sobą czarny plecak.
 
Do chwili obecnej nie powrócili do miejsca zamieszkania. Nie posiadają ze sobą telefonów komórkowych, z ostatnich ustaleń wynika, ze mogą przebywać w rejonie m. Krasne Potockie lub w okolicy.
 
Wszystkie osoby, które widziały dwóch chłopców o podanym rysopisie, lub posiadają jakiekolwiek informacje, które pozwolą ustalić miejsce pobytu zaginionych proszone są o natychmiastowy kontakt z Oficerem Dyżurnym KMP w Nowym Sączu pod nr. 997 lub 18 442 4630, 18 442 46 31

Zobacz również