Darmowe wejściówki do cyrku "Arlekin"

Darmowe wejściówki do cyrku "Arlekin"

W poniedziałek w Mszanie Dolnej i w środę w Limanowej będzie można podziwiać cyrkowców z grupy Arlekin. My mamy dla Was darmowe wejściówki -wystarczy wysłać maila lub zadzwonić. W tym roku cyrk Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia.

W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu. Na arenie i pod kopułą cyrku zobaczymy m.in. atrakcyjne popisy na kołach śmierci duetu Turk, akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira, ekwilibrystykę na wałkach , taniec z ogniami i wężami oraz tajemnicze …. lalki nanajskie.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. W egzotycznym tańcu egipskim zaprezentuje się uczestnik programu Mam Talent Ibrahim Mahmud. Na arenie zobaczymy również koniki polskie, kozy, muflony i lamy. Czworonożnych artystów do tego popisu przygotował i czuwa nad ich występami nestor areny polskiej Zbigniew Sikora. Publiczność bawi znakomity clown  Picaro.

Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku:  www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

MSZANA DOLNA

Plac Targowy

30.04. / poniedziałek /  godz.17:00               

LIMANOWA

Plac Targowy

02.05. / środa /  godz.17:00

 

Zobacz również