"Filmowy" napad na kierowcę

"Filmowy" napad na kierowcę

Wczoraj kilka minut po 20.00, kierujący Fordem Transit, 27 letni mieszkaniec Nowego Sącza jadąc przez Kasinę Wielką w stronę Limanowej zauważył, że z jadącego za nim pojazdu kierowca podaje mu sygnały światłami i trąbi. Zatrzymał się. Wysiadł z samochodu i został zaatakowany.

Wg relacji 27 latka zatrzymał on auto i wysiadł. Za jego pojazdem zatrzymał się również samochód , którego kierujący wcześniej „świecił” i trąbił za kierowcą Forda.

On również wysiadł i powiedział do 27 latka, że coś jest nie tak z jego samochodem. Gdy kierowca Furgonetki przeszedł na tył swojego auta został zaatakowany przez pasażera samochodu osobowego i przewrócił się na ziemię.

W tym czasie drugi z pasażerów stojącego za Fordem samochodu wszedł do kabiny Forda skąd zabrał pieniądze, telefony komórkowe i nawigację. Napastnicy zaraz po tym odjechali w kierunku Mszany Dolnej. Kierowca samochodu osobowego i pierwszy pasażer wg relacji napadniętego, mieli około 180-190 cm wzrostu, byli krępej budowy ciała, trzeciego z napastników  Kierowca Forda nie był w stanie dokładnie opisać.

Straty oszacowane zostały na ok. 8 tys. zł., 27 latek nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Informację o napadzie przez CB radio, podał dyż. KP Mszana Dolna. Dzięki niej policjanci otrzymali kilka informacji od kierowców, które mogą być pomocne przy typowaniu sprawców i pojazdu którym odjechali. 

Zobacz również