Kielce/Tymbark. Crossowy freestyle "Joniec Moto Show" na targach DOM

Kielce/Tymbark. Crossowy freestyle "Joniec Moto Show" na targach DOM

W Kielcach zakończyły się XIX Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Nie mogło zabraknąć firm z naszego regionu. Wśród nich była firma Joniec z Tymbarku. Firma zaskoczyła niecodziennym pokazem FMX, które zrobiły ogromne wrażenie.

Piotr Potaczało, Artur Puzio i Bartek Ogłaza to gwiazdy polskiego crossowego freestylu. Ich wyczyny można oglądać przez dwa dni trwania XIX Ogólnopolskich Targów Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. Na specjalnie przygotowanym torze odbywały się pokazy niezwykłych tricków i akrobacji przygotowane przez Tragi Kielce i firmę JONIEC. „JONIEC MOTO SHOW” to była prawdziwa gratka dla wszystkich fanów dwóch kółek i niezwykle emocjonujące wydarzenie, które trzeba było zobaczyć. 

-To jest pierwsza impreza tego typu tutaj w Kielcach – mówił podczas trwania targów kieleckich Mieczysław Joniec, Prezes Firmy „Joniec”. – Wydaje mi się, że chłopcy przygotowali fajny pokaz i tak samo jak on tak i nasze produkty będą się cieszyły zainteresowaniem klientów.

Zobacz również