II Festyn Charytatywny w Tymbarku

II Festyn Charytatywny w Tymbarku

W Tymbarku zakończył się drugi Festyn Charytatywny, z którego dochód został przeznaczony dla Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku.

Dzięki lokalnym sponsorom, a także zaangażowaniu samorządu gminnego w Tymbarku udało się zebrać pieniądze dla Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku. – Dziękuje bardzo wszystkim sposnorom i samorządowi gminnemu w Tymbarku – te podziękowania skierowała na nasze ręce Danuta Dawiec, Prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Tymbarku. – Mam nadzieję, że ten czas teraz będzie lepszy dla naszego stowarzyszenia i dalej będziemy pomagać niepełnosprawnym dzieciom.

II Festyn Charytatywny w Tymbarku mimo, nienajlepszej pogody przyciągnął dość sporo osób. Największym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, w której można było wygrać  romantyczną kolację, weekend w hotelu i oczywiście główna nagroda telewizor.

II festyn charytatywny to również muzyka, bez której trudno sobie dziś wyobrazić taką imprezę. Ne scenie zlokalizowanej na boisku w Tymbarku zaśpiewali Hrabii i gwiazda wieczoru Golden Life.

Zobacz również