Łętowe. Pijany traktorzysta

Łętowe. Pijany traktorzysta

Na drogach powiatu limanowskiego przez ostatni weekend zatrzymano czterech nietrzeźwych kierujących, w tym jednego który posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci odnotowali 7 kolizji drogowych, w których na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

W sumie na drogach powiatu limanowskiego przez ostatni weekend zatrzymano czterech nietrzeźwych kierujących, w tym jednego który posiadał aktualny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.  Został on zatrzymany w dniu 26.05.2012r. około godziny 15:30 w miejscowości Łętowe. Tam kierujący ciągnikiem rolniczym C-360, 22-latek, miał w organizmie stężenie alkoholu, które sięgało 1.15 promila. Zakaz prowadzenia pojazdów obowiązywał go od września 2009 do września 2012r.

W dniu 27.05.2012r. około godziny 16:00 w Jodłowniku doszło do wypadku drogowego. Kierujący Skodą Fabia 43 letni mieszkaniec gm. Limanowa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Audi, 24-latkowi. W wyniku tego doszło do zderzenia obydwu pojazdów. W Audi oprócz kierowcy podróżowała kobieta i 3-miesięczne dziecko. Obydwaj kierowcy i pasażerki Audi trafili do szpitala. Po udzieleniu doraźnej pomocy kobieta została wypisana do domu, dziecku nic się nie stało, natomiast kierujący pozostali na dalszym leczeniu w Limanowej. Byli trzeźwi.

Zobacz również