Marian Tajduś zrezygnował

Marian Tajduś zrezygnował

Oficjalna strona internetowa limanovia.net podała, że Marina Tajduś złożył rezygnację z funkcji trenera drużyny seniorów Limanovii. Zarząd tę rezygnację przyjął.

Rezygnację trenera Tajdusia Zarząd klubu przyjął w czwartek. W środę Limanovia rozgrywała mecz w PP na szczeblu LPPN. Pytany wtedy przez nas trener Marian Tajduś o swoją przyszłość w klubie nie chciał jej zdradzić. Ale podał kilka powodów, które miały wpływ na podjęcie przez niego cdecyzji o rezygnacji z funkcji trenera.

O odejściu Mariana Tajdusia mówiło sie od dotkliwej porażki w Myślenicach – z Dalinem, przegranej przez Limanovię 5-2. Wtedy jednak Zarząd klubu dał czas trenerowi na podjęcie decyzji. Sugerowano nawet, że być może chwilowa niedyspozycja zespołu jest tylko stanem przejściowym, bo nadzieję kibicom dał zwycięski wynik 3-2 w Nowym Wisniczu. Niestety, sytuację zweryfikowały późniejsze mecze. Najpierw remis z Orliczem Suchedniów (2-2) i przegrana na wyjeździe z Juventą w Starachowicach 1-0.

Kto będzie następcą na fotelu trenera Limanovii? Na razie jest kilku chętnych. Być może w Limanovia pojawi się trener z zagranicy. Być może Limanovia sięgnie po obcą myśl szkoleniową. Są i takie przymiarki.

Być może dziś zawodnicy na treningu poznają nazwisko nowego szkoleniowca – mówi Antonii Mizgała, rzecznik prasowy Limanovii. – Jeżeli trenera nie będzie, trening poprowadzi – Artur Prokop – dodaje.

Prawdopodobnie jest trzech kandydatów na stanowisko nowego szkoleniowca.

Zobacz również