Policja w Nowym Sączu prosi o pomoc

Policja w Nowym Sączu prosi o pomoc

W dniu 20 maja 2012 r. ok. godz. 15.40 w miejscowości Maciejowa na drodze k-75 24-letni kierujący motocyklem w czasie manewru wyprzedzania zderzył się z kierującymi rowerami tj. 34-letnią kobieta i jej 8-letnią córką. Kierujące rowerami jadąc w kierunku Krynicy w tym czasie podjęły manewr skrętu w lewo.

W wyniku zderzenia 8-latka odniosła obrażenia w postaci urazu głowy doznając krwotoku wewnątrzczaszkowego. W stanie nieprzytomnym została przewieziona do Szpitala. Natomiast matka dziewczynki doznała złamania kości piszczelowej. Kierujący trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z KMP w Nowym Sączu.

Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Nowym Sączu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego wypadku drogowego w miejscowości Maciejowa na drodze K-75, do którego doszło w dniu 20 maja 2012 r. ok. godz. 16.00. W zdarzeniu tym kierujący motocyklem zderzył się z dwójką rowerzystów. W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się do ewentualnych świadków tego zdarzenia drogowego lub osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę związaną z tym zdarzeniem proszone są o kontakt z Policją, gdyż wszystkie dodatkowe informacje pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności całego zdarzenia. Prosimy o kontakt pod nr. telefonu 997 lub bezpośrednio do policjanta prowadzącego postepowanie nr. tel.. 18 442 42 46.

Zobacz również