Zbigniew Ziobro w Limanowej: Solidarna Polska, to są słowa, które zobowiązują

Zbigniew Ziobro w Limanowej: Solidarna Polska, to są słowa, które zobowiązują

Do limanowej Zbigniew Ziobro przybył z półgodzinnym opóźnieniem. W Domu Pielgrzyma czekało na niego ok 30 osób. Wcześniej prezes Solidarnej Polski odwiedził Zakopane i Nowy Targ.

Zbigniew Ziobro objeżdżając region ma konkretny pomysł, który powoli realizuje. – Chcemy budować struktury w terenie, które umożliwą nam wygranie wyborów – mówi Prezes Solidarnej Polski.

Krytykował również zządy Platformy Obywatelskiej – dodając, że są one nieudolne i nie stwarzają Polakom szansy na rozwój. A wprowadzane reformy, jak chociażby ta związana z emeryturami jest kompletnie nieprzygotowana i jest szkodliwa dla społeczeństwa. Solidarna Polska chce likwidować bariery biurokratyczne dla przedsiębiorców. Ma już nazwę dla tego pomysłu. – Ten program będzie sie nazywał „unia+0”. Są niektóre przepisy unijne, które są nam narzucone, a jedynie przeszkadzają przedsiebiorcom roziwjać się. Będziemy dazyć do ograniczania tej biurokracji w prowadzeniu firm.

Po godzinnym spotkaniu z wyborcami Prezes Solidarnej Polski wraz z posłami pojechali na ostatnie tego dnia spotkanie do Gorlic.

Zobacz również