Limanovia zwycięża z Karpatami

W meczu na szczeblu MZPN, Limanovia Limanowa pokonała czwartoligowy zespól Karpaty Siepraw 2-1. Bramki dla Limanovii strzelali Dawid Basta i Wojciech Dziadzio, który wykorzystał rzut karny.

Limanovia: Sotnicki – Słaby, Banaszkiewicz, Garzeł, Kulewicz – Basta, Prokop, Skiba, Dzaidzio – Mężyk, Kiwacki.

Karpaty: Zachariasz – Juszczak, Galas, Szablowski, Suder – Morawiec, Hyży, Szymoniak, Witko – Szczytyński, Zając.

W 73 minucie do remisu doprowadził najbardziej aktywny zawodnik z Siepraw – Zając. Bramkę dającą zwycięstwo Limanovii strzelił w 86 minucie Wojciech Dziadzio, wykorzystując rzut karny. Sprokurował go Gadzina.

18 lipca w Limanowej rozegramy mecz z Rakowem Częstochowa – informuje Antonii Mizgała, rzecznik prasowy Limanovii. – Cieszymy się z awansu, bo takie mecze zawsze są niewiadomą kiedy gramy z drużyną z niższej klasy rozgrywkowej.