Turbacz przypieczętował awans. Zobacz jak cieszyli się zawodnicy po meczu z Rupniowem

Turbacz przypieczętował awans. Zobacz jak cieszyli się zawodnicy po meczu z Rupniowem

Dopięli swego i wywalczyli awans. Drużyna KS Turbacz Mszana Dolna w 26 spotkaniach zdobyła 71 punktów strzelając 115 bramek. Co jest absolutnym wyczynem. Szkoda tylko, że tak mało kibiców przybyło na stadion im Jana Ciszewskiego w Mszanie Dolnej aby świętować i fetować sukces drużyny.

Być moze na słabą frekwencję złożyła się pora rozgrywanego spotkania. Mecz rozpoczął się o godzinie 16.00. Zakończył się o 18..00, więc to mogło zniechęcić kibiców piłkarskich, bo w tym samym czasie rozpoczynał się mecz ME pomiędzy Włochami, a Hiszpanią. Poza tym wiadomo było wcześniej, że piłkarze spod Lubogoszcza zapewnili sobie awans do „okręgówki”.

Fetę piłkarze z Mszany Dolnej uczcili szampanem – podrzucając w geście radości swojego trenera – Franciszka Mrózka z Tymbarku. Pamiątkowe medale piłkarzom wręczali działacze LPPN na czele z prezesem Stanisławem Strugiem, który wręczył puchar za ten awans kapitanowi – Ireneuszowi Potaczkowi.

Po sześciu latach gry w limanowskiej „A” klasie Turbacz Mszana Dolna wraca do okręgówki. W ostatnim meczu limanowskiej „A” klasy, który był również swego rodzaju ukoronowaniem gry w całym sezonie podopieczni Franciszka Mrózka pokonali u siebie Błyskawicę Rupniów 4-0.

Zobacz także:

Turbacz chce zdobyć 100 bramek w sezonie

Zobacz również