Uczniowie mają dwa miesiące laby

Uczniowie mają dwa miesiące laby

Uczniowie rozpoczęli wakacje. Dziś w szkołach dzwonek zabrzmiał po raz ostatni. Uczniowie odebrali od swoich wychowawców świadectwa promocji do następnych klas. Tym najlepszym dyrekcja szkoły wręczyła nagrody za wybitne osiągnięcia w nauce.

Nie brakowało również osiągnięć tych sportowych. Takimi mogą się pochwalić uczniowie limanowskiej trójki, którą odwiedziła nasza kamera. – Cieszę się z sukcesu Mateusza Wojtasa, który był finalistą konkursu biblijnego na szczeblu wojewódzkim – rozpoczął swoje przemówienie do uczniów i ich rodziców Wiesław Wójtowicz, dyrektor ZSS nr 3 w Limanowej.

– Na uwagę zasługują również sukcesy sportowe karateków: Andrzeja Mrożka – drugiego na ME w karate, a także Bartka Wjady, który w tych samych zawodach był czwarty. Dyrektor „trójki” swoje wystąpienie zakończył gratulacjami i życzeniami powrotu we wrześniu do szkoły. Później dyrekcja szkoły wręczała dyplomy, a także nagrody dla najlepszych uczniów.

Uczniowie Zespołu Szkół Samorządowych nr 3 w Limanowej rok szkolny pożegnali przygotowanym przedstawieniem. By po nim rozejśc się do klas, gdzie nauczyciele wręczali im świdectwa. Nie obyło się bez życzeń i gratulacji.

W III klasie integracyjnej, której wychowawcą jest Irena Grosicka, Przewodnicząca Rady Miasta, uczniowie mimo iż cieszą się z wakacji, to niektórzy z nich będą tęsknić za szkołą za przyjaciółmi i nauczycielami.

Teraz jednak wszystkim przyda sie zasłużony odpoczynek. Przed uczniami i ich wychowawcami dwa miesiące wakacyjnej laby. Teraz już nie muszą się martwić kartkówkami i sprawdzianami.

Większość uczniów mówiła, że wakacje spędzi w domu. Niektórzy w nagrodę za dobre wyniki w nauce wyjadą na zagraniczne wakacje.

Wkrótce video.

Zobacz również