Policja podsumowuje weekend na drogach. Dachowało volvo

Policja podsumowuje weekend na drogach.  Dachowało volvo

Na przestrzeni ostatniego weekendu zatrzymanych zostało czterech nietrzeźwych kierujących i jednego, który znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Wśród tych kierowców było dwóch sprawców kolizji.

Do jednej doszło  21.07.2012r około godziny 17:25 w Limanowej na ul. Tarnowskiej. Tam 41-latek mieszkaniec gm. Laskowa kierując VW Golfem, stracił panowanie nad autem, które wjechało do przydrożnego rowu. Kierowcy nic się nie stało, jechał sam, miał w organizmie stężenie alkoholu, które sięgało 2.2 promila.

Prawo Jazdy zostało zatrzymane. Kolejny nietrzeźwy (31 lat) sprawca kolizji drogowej w dniu 20.07.2012r około godziny 22:15 w Półrzeczkach jadąc Volvo V-40 stracił panowanie nad autem, które zjechało do rowu i dachowało. Kierowca był sam w aucie, nic mu się nie stało. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna ma w organizmie stężenie sięgające 2.1 promila. On również stracił Prawo Jazdy.

Oprócz opisanych, policjanci odnotowali jeszcze 6 kolizji, w których na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał, uszkodzonych zostało 12 pojazdów, kierowcy trzeźwi.

Zobacz również