Strażacy z Tymbarku w Warszawie

Strażacy z Tymbarku w Warszawie

Druhowie Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Tymbarku Zbigniew Kaptur, komendant gminny strażaków, Robert Nowak, sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP oraz Szymon Rybka uczestniczyli na Stadionie Narodowym w święcie strażaków.

W pięknym obiekcie sportowym swoje 20- lecie obchodziła Państwowa Straż Pożarna oraz XIII Zjazd Zwiazku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.Wśród licznych atrakcji były pokazy sprzętu ratowniczego i działań ratowniczych, zawody sprawnościowe dla dzieci,koncerty zespołów Budka Suflera i Blue Cafe oraz pokaz cięcia drewna przez kadrę narodową.

Po zakończeniu pokazu pięciokrotny mistrz Polski, siódmy zawodnik świata w Stihl Timbersport Series (to seria zawodów o mistrzostwo świata ” drwali ” w cięciu drewna, sponsorowanym przez firmę pilarek do drewna STIHL).

Arkadiusz Drozdek przekazał tymbarskim strażakom swoją koszulkę i drewniany krążęk z podpisem na licytację dla Karolka Talaski, który wymaga operacji serca w Monachium. Koszulkę i krążek strażacy przekazali rodzicom Karolka.

Arkadiusz Drozdek sześciokrotny mistrz Polski i siódmy zawodnik świata  w cięciu drewna  w niebieskiej koszulce przekazał rodzicom Karolka, koszulkę i krążek z podpisem na licytację dla chorego synka Karolka .

Robert Nowak

Zobacz również