Limanowa. Ukradł szlifierkę i nagrała go kamera

Limanowa. Ukradł szlifierkę i nagrała go kamera

Wczoraj w Limanowej w jednym ze sklepów z elektronarzędziami skradziono szlifierkę. Podejrzany mężczyzna wyniósł szlifierkę. Ten fakt zarejestrowany został przez kamerę.

Chodząc pomiędzy regałami mężczyzna sprawiał wrażenie, że jest zainteresowany wystawionym do sprzedaży towarem. Gdy sprzedawcy zajęci byli innymi osobami w sklepie, mężczyzna ten bezceremonialnie podszedł do regału i zabrał szlifierkę kątową po czym wsadził ją pod kurtkę i najspokojniej w świecie opuścił sklep. Nie przewidział tylko, że jego poczynania zarejestrowały kamery przemysłowe umieszczone na terenie sklepu.

Około godziny 17:00 o całym zdarzeniu poinformowani zostali policjanci, którzy po przeglądnięciu nagarnia podjęli patrol miasta i mając wiedzę o wyglądzie sprawcy o godzinie 18:00 w Rynku dokonali zatrzymania mężczyzny, którego wygląd i ubiór odpowiadał temu co zarejestrowały kamery. Okazał się nim 36-latek, niestety nie miał już przy sobie szlifierki. Został zatrzymany i osadzony w KPP Limanowa, dzisiaj z jego udziałem przeprowadzone będą dalsze czynności.

 

Zobacz również