Reklama. Poznaj podstawkę Hop Hop!

Reklama. Poznaj podstawkę Hop Hop!

Instytut Badania Zwierząt Przydatnych informuje, że grupa polskich przyrodników z Limanowej odkryła w dżungli Korei Południowej nowe, nieopisane jeszcze przez nikogo zwierzę! Hophopus stickus – po naszemu, przylepek nieupadek – okazuje się być kluczem do rozwiązania problemu, który – choć wydaje się błahy – wielu osobom napsuł już krwi…

Popularność smartfonów rośnie wraz ze stopniem ich skomplikowania. Komórkowe technologie niezmordowanie biegną do przodu. Ale czy dotrzymuje im kroku inna, równie ważna cecha – ergonomia? Pomyślmy. Co potrafi ta mała multimedialna maszynka, którą nosisz przy sobie?

Odtwarzanie filmów. Wideokonferencje. Przeglądanie internetu. Czytanie e-booków. Te i inne możliwości telefony odziedziczyły po komputerach osobistych. Różnica jest taka, że Twój pecet stoi na biurku, a telefon trzymasz w ręce. Zawsze, niezmiennie trzymasz go w ręce… No dobrze – chyba, że leżysz albo kombinujesz. Ale coraz częściej masz ochotę skorzystać z niego, jak z monitora, prawda? I tu z pomocą przychodzi Hop Hop:

 

http://www.youtube.com/watch?v=DZlfFnstJWg

Podstawka Hop Hop to wyjątkowy w swojej prostocie pomysł na przenośne oparcie dla urządzeń mobilnych. Banalna w obsłudze i opakowana w formę sympatycznego „przyssawkowego” stworka, którego nie sposób nie lubić, ułatwi Ci życie i stanie się niezbędnym towarzyszem podróży. Jej zastosowanie ogranicza jedynie liczba gadżetów, jakie posiadasz – smartfony, PDA, dedykowane e-readery, małe tablety… Wystarczy przyczepić podstawkę z tyłu obudowy, a gdy nie będzie już potrzebna – bezpiecznie usunąć, oczywiście bez żadnego śladu. Jej praktyczność nie zna granic!

            Hop Hop jest wykonany z ekologicznego silikonu i dostępny w trzech kolorach – Marine Blue, Fresh Orange i Snow White. Jego dystrybutorem w Polsce jest firma IziGSM. Kupić go można w sklepie internetowym IziGSM.pl

            Prognozy Instytutu Badania Zwierząt Przydatnych przewidują, że przylepek nieupadek szybko rozprzestrzeni się na całą Polskę! Ale biorąc pod uwagę jego potencjał, czy komuś to przeszkadza?

 

 

Zobacz również