Wolontariusze "szlachetnej paczki" pilnie poszukiwani

Wolontariusze "szlachetnej paczki" pilnie poszukiwani

Organizatorzy akcji "Szlachetna paczka" poszukują wolontariuszy. Do 10 października wszyscy chętni, którzy chcą pomagać mogą zgłaszać się do Elżbiety Dusiewicz, która w Limanowej koordynuje pracę "szlachetnej paczki".

– Poszukiwania wolontariuszy idą bardzo opornie, dlatego też chcąc mieć poczucie, że zrobiłam wszystko co tylko możliwe dla rodzin potrzebujących pomoc postanowiłam do Państwa napisać zadając pytanie, czy możliwe byłoby umieszczenie jakiś informacji na Państwa stronie – napisała na naszym facebookwym profilu Elżbieta Dusiewicz.

Na ten apel posatnowiliśmy odpowiedzieć, umieszczając informację o naborze w naszym serwisie. Więcej wiadomości na temat akcji znajdziecie na stronie: www.superw.pl.

Po jedenastu latach, SZLACHETNA PACZKA otwiera swój rejon w Limanowej – tym samym obejmie swoją pomocą mieszkańców GMINY TRZCIANA…i nie tylko! W ten sposób wolontariusze SZLACHETNEJ PACZKI pomogą potrzebującym mieszkańcom Trzciany i okolic. Swoim działaniem obejmie rodziny, dla których wspracie materialne, bedzie impulsem do zmiany z miejscowości: Limanowa, Sowliny, Łososina Górna, Młynne, Laskowa, Kamionka Mała, Żegocina, Łąkta Dolna, Trzciana, Leszczyna, Kamionna, Ujazd, Rdzawa oraz Kierlikówka.

Poszukiwanie wolontariuszy dobiega końca!!Dołączą oni do „Drużyny SuperW” – ekstraklasy wśród wolontariuszy. W każdym rejonie, w tym i w Limanowej i Gminie Trzciana, wolonatriusze odwiedzają najbardziej potrzebujących. Stanowią jedno z ważniejszych ogniw w spełnianiu marzeń osób niezamożnych. To oni jako drużyna są pośrednikami pomiędzy rodziną, osobą starszą, samotną lub niepełnosprawną a darczyńcą.

Zobacz również