Wygrana Turbacza z Popradem Rytro

W 12 kolejce ligi okręgowej Turbacz Mszana Dolna pokonał na własnym boisku Poprad Rytro 4-1. Tym samym piłkarze z Mszany Dolnej umocnili się na pozycji lidera.

Tym razem piłkarze spod Lubogoszcza nie dali szans piłkarzom z Rytra. Po I połowie było 2-0 dla gospodarzy. Kibice zgromadzenia na stadionie im. Jana Ciszewskiego mogli cieszyć się nie tylko z dwóch bramek, ale co najważniejsze z dobrej gry.

W II połowie inicjatywę przejęli goście, którzy strzeli gola kontaktowego. Jednak znów dała o sobie znać dobra organizacja gry, bo gospodarze znów zadali dwa decydujące ciosy. Zwycięstwo stało się faktem. Turbacz Mszana Dolna wygrał z Popradem Rytro 4-1.

Po 12 kolejkach Turbacz Mszana Dolna zajumuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 31 punktów. Drugi Glinik Gorlice tarci do ekipy Turbacza 11 oczek.

Fot: Piotr Kuczaj, gorce24.pl