Makłowicz ugotuje dla mieszkańców Mszany

Makłowicz ugotuje dla mieszkańców Mszany

Już w najbliższy piątek (16.11) o godzinie 11:00 Robert Makłowicz zdradzi swoje sekrety mieszkańcom Mszany Dolnej w supermarkecie Tesco przy ul. Starowiejskiej 4c.

Znany krytyk, przez ostatnie miesiące specjalnie dla klientów Tesco stworzył kilkadziesiąt autorskich przepisów, którymi przekonuje, że dobra kuchnia nie musi być droga i skomplikowana. Przepisy można zbierać podczas codziennych wizyt w supermarkecie lub przeczytać na www.tesco.pl. Podczas piątkowej wizyty w Tesco, Robert Makłowicz specjalnie dla klientów przygotuje min. Jabłka w sosie winnym oraz penne al’arrabbiata. 

Słynny krytyk kulinarny i podróżnik, w nowej kampanii reklamowej produktów marki własnej Tesco, został prawdziwym Łowcą Smaku. Już nie tylko radzi jak gotować. Teraz również ręczy własnym wizerunkiem za jakość wybranych produktów. Wśród nich znajdziemy min. wędzonego łososia, mrożoną kaczkę, mąkę, czy choćby cukier lubelski, przyprawy i pięć różnych odmian ziemniaków.

Mieszkańcy Mszany Dolnej już teraz mogą się przygotować do wizyty mistrza kuchni. Wystarczy kupić sygnowane przez Roberta Makłowicza produkty, wybrać jeden z jego przepisów i ćwiczyć swoje umiejętności. W razie potrzeby w piątek, kucharz rozwieje wszelkie wątpliwości. Co więcej, klienci będą mieli szansę kupić najnowszą książkę kucharską Roberta Makłowicza i otrzymać osobisty autograf mistrza.

Supermarket przy ul. Starowiejskiej 4c w piątek odwiedzi jeszcze jedna gwiazda Tesco. Będzie nim nie kto inny jak Henio znany z reklam telewizyjnych.

Zobacz również