Wszyscy pomagają Marcinkowi Sporkowi. Weekend sportowy "na żywo" w TV28

Wszyscy pomagają Marcinkowi Sporkowi. Weekend sportowy "na żywo" w TV28

W Szkole Podstawowej w Tymbarku została zorganizowana loteria fantowa, pod patronatem Limanowskiej Akcji Charytatywnej. Udało się zebrać 4290 złotych. Pieniądze będą przeznaczone na leczenia Marcinka Sporka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakiś sposób przyczynili się do tego, aby loteria była fajną zabawą.

Szczególnie dziękujemy: Państwu Sylwii i Rafałowi Uchaczom, Bankowi Spółdzielczemu w Limanowej oddział w Tymbarku, Bankowi Spółdzielczemu Rzemiosła w Krakowie oddział w Tymbarku, Spółce Komandytowej  w Krakowie EURO-TRADE , Okręgowej Spółdzielni  Mleczarskiej w Tymbarku , Firmie TYMBARK-MWS Sp. z o.o. S.K.A, Firmie Transportowej Bogdan Drzyzg.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wkład włożony w organizację kiermaszu owocowego. Ze sprzedaży smakołyków uzyskaliśmy kwotę 2330 zł.

Ogólna wpłacona kwota na konto Marcinka to 6620 zł.

Możemy przeczytać na stronie inetrenetowej Szkoły Podstawowoej w Tymbarku.

My chcemy zachęcić wszystkich naszych „telewizyjnych internautów” do słedzenia tego co będzie się działo od 7 do 9 grudnia w Limanowej. Każdy z was może pomóc Marcinka.

Program wydarzeń:

7 grudnia – w pierwszym dniu zostaną zorganizowane Mikołajki na Pływalni Limanowskiej, podczas których zostaną przeprowadzone Zawody Pływackie.

8 grudnia – Turniej Piłki Siatkowej dla zakładów pracy, firm i instytucji, drużyn niezrzeszonych „ O Puchar Starosty Limanowskiego” rozegrany zostanie na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej.
 
9 grudnia – rozegrany zostanie Turniej Piłki Nożnej/ Halowej  „O Puchar Starosty Limanowskiego” dla zakładów pracy, firm i instytucji, który zostanie rozegrany zostanie na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej.

Od godziny 15.00 do 17.00 zapraszamy Państwa na bezpośrednią relację z hali przy sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej. A w niej:

Opowiemy Wam historię Marcinka Sporka
Pokażemy Mecz „Drużyny TVP” z „ Drużyną Uśmiechu Dziecka”

Bądźcie z nami 9 grudnia! Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Limanowskiego.


Zobacz również