Drogowy raport weekendu. Pijani w akcji

Drogowy raport weekendu. Pijani w akcji

Policjanci odnotowali 7 kolizji drogowych, w których na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Zatrzymanych zostało dwóch nietrzeźwych kierujących i jeden, który znajdował sięw stanie po użyciu alkoholu.

W piątek (07.12) ok 20:51 w Mszanie Dolnej, policjanci z tamtejszego Komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Fiat Uno, którym okazał się 34-latek, miał w organizmie stężenie alkoholu sięgające 2.2 promila. Na dodatek mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. C

W sobotę 8 Grudnia w Mszanie Dolnej na ul. Zakopiańskiej, około godziny 16:05 policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego KPP Limanowa, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Renault Megane. Okazał się nim 23-latek, który był nietrzeźwy 1.7 promila, zatrzymano mu prawo jazdy.

W niedzielę 9 grudnia około godziny 16:30 w Skrzydlnej, policjanci z KP Tymbark zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fordem Fiesta. Mężczyzna lat 56 był trzeźwy. Okazało się jednak, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2015 roku.

 

Zobacz również