Starosta Limanowski – Człowiekiem Roku Polskiego Samorządu

Starosta Limanowski – Człowiekiem Roku Polskiego Samorządu

Jan Puchała Starosta Limanowski został Człowiekiem Roku Polskiego Samorządu. Nagrodę tę starosta odebrał podczas samorządowej gali Innowator 2012, która zakończyła się 8 stycznia w Warszawie.

Oprócz tytułu Grand Innowator- Człowiek Roku Polskiego Samorządu za 2012 rok, starosta limanowskie odebrał nagrodę dla „Najlepiej Zarządzanego Powiatu w Polsce”. 

 

Tytuł został przyznany w wyniku głosowania Akademii Samorządu za (…)ambitne inwestycje, dobre zarządzanie i charyzmatyczną postawę władz powiatu limanowskiego, a Starosta Limanowski został uhonorowany nagrodą główną przede wszystkim za konsekwentne, menadżerskie, profesjonalne i osobiste podejście do obowiązków, a także za spójną wizję powiatu i podtrzymywanie dynamiki jego rozwoju(…) czytamy w uzasadnieniu

– Bardzo się cieszę, że środowisko samorządowe tak mocno wspiera moje działania. Zarówno  główna nagroda – tytuł Człowieka Roku Polskiego Samorządu, jak i tytuł Najlepiej Zarządzanego Powiatu w Polsce, jest dowodem na to, że jednostki samorządowe zarówno na terenie naszego powiatu, jaki i w Polsce dostrzegają naszą pracę mówił podczas gali do zgromadzonych w warszawskim hotelu Polonia Palace Jan Puchała.

Źródło:powiat.limanowa.pl

Zobacz również