Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Firmy Elektrical

Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Firmy Elektrical

2 i 3 marca w Limanowej odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezesa Firmy Elektrical. Organizatorem turnieju jest szkółka Piłkarska "Harnasie" z Tymbarku oraz rodzice młodych piłkarzy, którzy w szkółce prowadzonej przez Franciszka Mrózka – trenują.

Szkółka sportowa Harnasie z Tymbarku ma już 5 lat. Ten turniej to też swego rodzaju podziękowanie dla tych, którzy szkółke wspierają i dają młodym piłkarzom szansę na realizację sportowych marzeń.

Organizując ten turniej chieliśmy zapromować naszą szkółkę i odwdzięczyć się innym organizatorom, którzy nas na podobne turnieje zapraszali – mówi w imieniu organizatorów turnieju Grzegorz Mrożek.

Takiego turnieju jeszcze w Limanowej nie było. O prymat i palmę pierwszeństwa zagrają młodzi piłkarze z największych klubów w Polsce. Do Limanowej przyjedzie Wisła Kraków, Lech Poznań czy Polonia Bytom.

– Mam nadzieję, że będziemy „mało gościnni” i ten turniej wygramy – mówi z uśmiechem na ustach Franciszek Mrózek, trener pracujący w szkółce „Harnasie”. Moi zawodnicy na pewno powalczą i dadzą z siebie wszystko – dodaje.

Będzie sporo atrakcji zarówno dla zawodników jak i kibiców. Mecze będą rozgrywane na dwóch halach w Limanowej: w „Trójce” przy ulicy Jordana oraz w w hali przy ulicy Józefa Piłsudskiego.

Zobacz również