Weekend na drogach. Czołowe zderzenie KTM-u i Ducato

Weekend na drogach. Czołowe zderzenie KTM-u i Ducato

W miniony weekend limanowscy policjanci odnotowali 1 wypadek drogowy i 3 niegroźne kolizje. Został zatrzymany jeden nietrzeźwy kierowca.

W sobotę ok 11:25 w Podobinie, 33-latek, kierując motocyklem marki KTM na zakręcie drogi zaczął wyprzedzać nieustalony pojazd. W tym samym czasie z przeciwka nadjechał Fiat Ducato kierowany przez 47 latka. Doszło do zderzenia motocykla z Fiatem. W wyniku tego do szpitala w Limanowej trafił motocyklista, doznał urazu nogi lewej, drugiemu z kierowców

W niedzielę ok 13:45 w Mszanie Dolnej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Daewoo Tico. 26 – latek, który kierował pojazdem był nietrzeźwy 2.3 promila. Podczas kontroli nie posiadał przy sobie Prawa Jazdy. Sprawa trafi do Sądu, czynności prowadzi KP Mszana Dolna.

W sobotę Sąd Rejonowy w Limanowej zastosował wobec 2 mężczyzn podejrzanych o dokonanie napadu na sklep spożywczy w Skrzydlnej, środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Zatrzymani przyznali się do napadu. Sprawę prowadzi KPP Limanowa.

 

Zobacz również