Pewna wygrania Limanovii z Dalinem. Relacja

Dalin Myślenice uległ liderowi 3:0 (1:0). Gole na wagę zwycięstwa zdobyli Pietras, Mizia oraz Dziadzio.

Po porażce w poprzedniej kolejce tym razem gracze Limanovii rozpoczęli spotkanie mocno skoncentrowani. Już w 12. minucie gola głową zdobył Pietras. Po nim próbowali jeszcze Cygnarowicz, Kulewicz i Mizia, a dla Dalinu Masiuda, ale pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0.

Na początku drugiej części spotkania goście przejęli inicjatywę, ale to Limanovia znów zdobyła gola. Akcję Majchra wykorzystał Mizia. Utrata drugiej bramki podcięła skrzydła Dalinowi, bo zaledwie pięć minut później było już 3:0. Mężyk przechytrzył obronę gości i wyłożył piłkę „Dziadkowi”, a jemu pozostało już tylko dobić ją do pustej bramki. Limanovia zdominowała resztę spotkania. Żadnemu zespołowi nie udało się już jednak zmienić wyniku.

Limanovia: Sotnicki – Kępa, Kulewicz, Garzeł, Basta – Cygnarowicz (66′ Majcher), Pietras, Skiba (73′ Czajka), Mizia – Cebula (46′ Mężyk), Dziadzio (67′ Gadzina).

Dalin: Sypniewski – Tokarz, Cygal, Banaszkiewicz (76′ Kasprzyk), Senderski – Masiuda, Kaczor, Niedźwiedź (72′ Biel), Litewka – Górka (46′ Madej), Kostruch (82′ Wojtan).