Tenisiści Płomienia punktują na zawodach w Brzegu Dolnym

Tenisiści Płomienia punktują na zawodach w Brzegu Dolnym

Bartosz Sułkowski i Dawid Kosmal z UKS Płomień Limanowa zajęli piąte miejsce w Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, które odbyły się w Brzegu Dolnym.

Bartosz Sułkowski i Dawid Kosmal, którzy w dniach 3 – 5 maja brali udział w Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym, kolejny raz udowodnili, że należą do czołówki młodych zawodników w tej dyscyplinie sportu. Podopieczni Alberta Golonki znaleźli się wśród dziesięciu najlepszych drużyn turnieju, zajmując wysokie piąte miejsce. Dużym osiągnięciem jest również indywidualny wynik Bartosza Sułkowskiego, który wywalczył miejsce w przedziale 9-12. Zawodnik UKS Płomień Limanowa, rozstawiony z numerem 31, uległ Samuelowi Kulczyckiemu rozstawionemu z numerem 3.

– Występ w Brzegu Dolnym można zaliczyć do sukcesów – mówi Albert Golonka. – Widać, że  umiejętności naszych zawodników rosną. Mam nadzieję, że wkrótce nasz klub zasilą inni utalentowani młodzi sportowcy, którzy zechcą poświęcić czas wolny na treningi i zawody.

Tekst: Monika Antosz-Grodzicka

Zobacz również