Mszana Dolna. Czy "miejska" działka zmieni właściciela?

Mszana Dolna. Czy "miejska" działka zmieni właściciela?

Sprzedana w maju tego roku przez mszański magistrat najbardziej atrakcyjna w mieście działka zmieni właściciela? Na to pytanie wciąż nie znamy odpowiedzi.

Pojawiające się od kilku dni informacje na temat sprzedaży przez braci Sylwestra i Władysława Cichorzów działka przy ulicy Orkana w Mszanie Dolnej nie do końca się potwierdziły.

 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kupującym ten atrakcyjny teren ma być właściciel jednej z firm prowadzących działalność gospodarczą na terenie Mszany Dolnej.

Pytane przez nas strony „ewentualnej transakcji” nie chcą sprawy komentować. Jak nam powiedzieli w rozmowie telefonicznej zbyt dużo w tym temacie jest spekaulacji, niedomówień i niepotrzebnych nikomu insynuacji.

Przypomnijmy. W maju tego roku w drodze przetargu najbardziej atrakcyjną działkę w mieście zakupiła firma Dobr-Mięs. Firma ta za 18 arów zapłaciła 1 milion 415 tysięcy złotych.

Prawdziwą batalię z radnymi na temat sprzedaży tego gruntu stoczył burmistrz miasta Tadeusz Filipiak. W końcu włodarz Mszany Dolnej przekonał rajców miesjkich aby Ci zgodzili się na „upłynnienie sreber rodowych”.

Zobacz również