Reklama Twojej firmy podczas meczów Limanovii

Reklama Twojej firmy podczas meczów Limanovii

Jeśli chcesz wesprzeć relację Limanovii zamów reklamę podczas meczu. Szczegóły oferty pod nr telefonu: 662 796 427

Na ligowe boiska wraca najlepsza drużyna powiatu limanowskiego – Limanovia Limanowa. Awans do II ligi grupy wschodniej to wielki sukces naszej lokalnej drużyny. Telewizja internetowa TV 28 jak zawsze transmituje wszystkie spotkania Limanovii na żywo. Chcielibyśmy Państwa zapytać czy zainteresowani bylibyście wesprzeć  finansowo takie przedsięwzięcie.

Koszt transmisji wiąże się głownie z odległością miejsca docelowego jednak standardowo, to kwota  400 złotych netto. W zamian oferujemy reklamę Państwa firmy w okresie transmisji (przed meczem, w przerwie i po zakończeniu).  Nie musicie pokrywać całości kosztów (jest możliwość wyłączności transmisji). Kwota minimalna to 150 zł netto (w tym zawarte zrobienie baneru reklamowego).

1. Poniżej przesyłamy link jak to wygląda. Jest to video-artykuł podsumowujacy jeden z meczów (ostatnia sobota): Stal Stalowa Wola – Limanovia Limanowa.

http://www.tv28.pl/3270-limanovia-wydarla-zwyciestwo-stali-relacja

2. Kwoty podane w ofercie to kwoty netto.

3. Transmisja w każdy weekend (sobota-niedziela plus puchar polski – wtorek/środa)


4. Reklama  – przyjeżdżamy do Państwa,  robimy video-zdjecia, z których utworzony zostanie baner reklamowy. Mamy dla Państwa dwie możliwości:

a) jeśli będę Państwo jednymi z reklamodawców wówczas na początku transmisji na żywo, w przerwie i po meczu wyświetli sie reklama Państwa (do 15 sekund), w czasie transmisji z komentarzem wymieniana jest informacja dzięki komu transmisja jest przeprowadzana oraz w osobnym video-artykule podsumowującym mecz – na początku i na końcu przez 15 sekund podani wszyscy reklamodawcy. Reklama na witrynie głównej prawa górna strona witryny na okres 14 dni oraz zamieszczenie pełnego adresu firmy w naszym katalogu firm TV28.

b) jeśli zdecydują sie Państwo na wyłączność sponsorowania transmisji (400 złotych netto) wówczas oferujemy: pd punkt „a”, w czasie transmisji z komentarzem wymieniana jest informacja dzięki komu transmisja jest przeprowadzana, zamieszczamy w naszym katalogu firm logo z pełnym kontaktem Państwa firmy oraz reklamę na stronie głównej portalu TV28 na okres jednego miesiąca. Baner widoczny jest także z każdym kliknięciem podstron.

Zapraszamy do odwiedzenia strony TV28. Przykładowo na stronie głownej obecnie jest reklama jednej z lokalnych firm i takie miejsce Państwu oferujemy, lub możecie zdecydować sie reklamę pod menu głównym.

Zobacz również