Limanowia pokonała w Elblągu Olimpię – Retransmisja

MKS Limanovia Szubryt pokonuje w Elblągu Olimpię 1-0 (0-0). Bramkę w 87 minucie strzelił Wojciech Dziadzio. Piłkarze sprawili urodzinowy prezent Dariuszowi Sieklińskiemu, który w środę skończył 47 lat.

Dariusz Siekliński: – Cieszę się, że zaowdnicy sprawili miły, urodzinowy prezent. W przeciągu całego spotykania byliśmy drużyną lepszą. Może 10 minut w II połowie były słabsze w naszym wykonaniu, ale zasłużyliśmy na zwycięstwo. Do domu wracamy z 3 punktami.

Oleg Raduszko: – Goście wygrali, bo byli drużyną lepszą. Jeżeli się nie wykorzystuje 100% sytuacji strzelckiej jaką mieliśmy w II połowie, to nie można było wygrać tego meczu.

Składy drużyn:

Limanovia Limanowa: 1. SOTNICKI Waldemar, 14. BASTA Dawid, 3. KULEWICZ Radosław, 20. GARZEŁ Arkadiusz, 24. MAJCHER Damian, 11. PYCIAK Paweł, 5. PIETRAS Łukasz, 8. SKIBA Artur, 15. MĘŻYK Mariusz, 13. SERAFIN Arkadiusz, 6. DZIADZIO Wojciech

Olimpia Elbląg : 30. IMANOWSKI Mateusz, 3. KOPYCKI Kamil, 5. ICHIM Oleg, 8. SKIERKOWSKI Adam, 9. GRACZYK Kamil, 11. RESSELL Michał, 13. PIETREWICZ Rafał, 14. KOWALCZYK Tomasz, 16. PIOTROWSKI Kamil, 17 ZIELIŃSKI Dawid, 23 CZERNIEWSKI Jacek