Kasina Wielka. Biegi narciarskie pod patronatem Ministra Sportu

Kasina Wielka. Biegi narciarskie pod patronatem Ministra Sportu

Stowarzyszenie Lubogoszcz z Kasiny Wielkiej już po raz drugi organizuje otwarte zawody w biegach narciarskich. Imprezę swoim patronatem objął Andrzej Biernat, Minister Sportu i Turystyki.

Zawody w biegach narciarskich, które odbęda się w Kasinie Wielkiej są otwarte. Mogą w nich uczestniczyć zarowno dzieci, młodzież jak i dorośli. Odbęda się one 6 stycznia, a więc w dniu wolnym od pracy, w Święto Trzech Króli.

Organizatorzy dla wszystkich uczestnikow przygotowali nie tylko atrakcyjne nagrody, medale i puchary. Będzie można skosztować kiełbaskę z grilla i wziąć udział w niecodziennym biegu na nartach – Biegu kolędnika. Wystarczy w dniu zawodów przyjść w stroju (nie)narciarskim, a kolędnika. Będzie oceniana nie tylko umiejętność poruszania się na nartach i szybkość, ale i pomysłowość przebrania. Dystans, to tylko 300 metrów.

Zawody honorowym patronatem objął Andrzej Biernat, Minister Sportu i Turystyki. Również nasza internetowa telewizja patronuje tej imprezie. Szczegółowy program zawodów na plakacie.

Do pobrania:

Karta zgłoszenia

Regulamin

Jak dojechać. Pobierz mapkę

Zobacz również