Potęgi w karate oglądały ich plecy

Trzy złote, 6 srebrnych oraz 11 brązowych, to medalowy dorobek karateków z Limanowej, którzy 7 grudnia walczyli na Ogólnopolskim Turnieju IKO Karate Kyokushin dzieci, młodzieży i seniorów o Puchar Prezydenta Sosnowca.

W klasyfikacji medalowej Limanowskiegu Klubu Karate Kyokushin były takie potęgi w tej dyscyplinie sportu jak ośrodki z Chrzanowa, Siemianowic, Zakopanego czy Warszawy.

imanowski Klub Kyokushin Karate reprezentowała bardzo liczna grupa 24 zawodników, którzy startowali w różnych kategoriach wiekowych oraz wagowych. Dla większości był to pierwszy start w zawodach Karate Kyokushin. Nad limanowską reprezentacją opiekę sprawowali sensei Zbigniew Goliński 3 Dan oraz sensei Zbigniew Gągola 2 Dan, którzy podczas turnieju byli również w składach sędziowskich i oceniali konkurencję kata i kumite.