Na żywo w HD: Limanovia – Siarka Tarnobrzeg

Na żywo w HD: Limanovia – Siarka Tarnobrzeg

Do Limanowej przyjeżdża lider II ligi wschodniej – Siarka Tarnobrzeg. W niedzielę o godzinie 15:55 zapraszamy na transmisje tego meczu. Będzie ona przeprowadzona w jakości HD.

Przodownictwo w tabeli Siarka objęła po ostatniej kolejce spotkań w której pokonała zespół Radomiaka Radom w stosunku 4:0 i skorzystała z potknięcia dotychczasowego lidera Pogoni Siedlce, która w spotkaniu z Świtem Nowy Dwór Mazowiecki doznała porażki 2:1. Aktualnie Siarka ma w swoim dorobku 37 pkt i wyprzedza o 1 pkt. drugą w tabeli Pogoń Siedlce.

Niestety kibice Siarki nie będą mogli dopingować swoich zawodników, bowiem zostali ukarani zakazem wyjazdowym za niewłaściwie zachowanie podczas meczu ligowego ze Stalą Rzeszów. Karę na tarnobrzeski klub nałożyła Komisja Dyscyplinarna PZPN. Powodem takiej decyzji były m.in. race odpalone podczas meczu Stal Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg. Na klub nałożono karę zakazu wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców Siarki Tarnobrzeg na pięć kolejnych spotkań. Mimo tego spotkanie to będzie spotkaniem podwyższonego ryzyka, bowiem na zmianę kwalifikacji tego spotkania nie wyraziła zgody miejscowa policja. 

Wszystkich kibiców zapraszamy do dopingowania swoich drużyn przed monitorami komputerów. Początek transmisji o godzinie 15:55.


Sponsorami naszych transmisji są firmy:

Joniec – producent ogrodzeń, słupków, bloczków i pustaków

Biuro Turystyczne – Limatur
 

(na podstawie: limanovia.net)

Zobacz również