Dariusz Siekliński zrezygnował z funkcji trenera Limanovii

Dariusz Siekliński zrezygnował z funkcji trenera Limanovii

Spotkanie ze Stalą Mielec było ostatnim spotkaniem jaki zespół Limanovii Szubryt rozegrał pod wodzą trenera Dariusza Sieklińskiego. Decyzję o swojej rezygnacji podjął sam trener o czym poinformował telefonicznie w dniu dzisiejszym Głównego Sponsora Klubu Pana Zbigniewa Szubryta.

W rozmowie z nim postawił jasno i uczciwie sprawę mówiąc:

„Podejmując taką a nie inną decyzją kierowałem się tym, aby ratować 2- letni dorobek zespołu. Mam świadomość, że jeżeli nie byłem w stanie zmobilizować zespołu przed tak ważnym spotkaniem jak to ze Stalą Mielec, to myślę, że dokona tego nowy trener w następnych spotkaniach. Na dzień dzisiejszy przyznam brak mi pomysłu jak wyjść z obecnego impasu w której znalazł się zespół. Doszedłem sam do wniosku, że nadszedł moment i trzeba sobie powiedzieć dość. Jestem zadowolony z tego co do tej pory dokonaliśmy i będę bardzo zadowolony jeżeli Limanovia utrzyma się w II lidze. Za bardzo szanuję Pana Zbigniewa, wiem ile pracy, zdrowia i środków włożył w to wszystko, i nie można tego zaprzepaścić”.

Decyzją trenera zaskoczony był również sam sponsor, bowiem przynajmniej do końca rozgrywek nie planował ruchów kadrowych w sztabie szkoleniowym zespołu czekając na końcowy efekt II ligowych zmagań.
Szanując jednak w pełni suwerenną decyzję Dariusza Sieklińskiego Pan Zbigniew poinformował, że ją akceptuje,  dziękując mu zarazem za pracę w naszym klubie i życzył mu sukcesów w dalszej pracy na niwie sportowej.

W związku z tak niespodziewanym obrotem sprawy Główny Sponsor Klubu podjął natychmiastowe czynności w kierunku zatrudnienia nowego szkoleniowca, którego nazwisko poznamy już wkrótce.

zródlo – llimanovia.net

Zobacz również