Limanowa. 700 uczestników na starcie Kieratu. Wyniki

Ponad 700 uczestników wystartowało z parku miejskiego w Limanowej na trasę XI Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego KIERAT. To rekord frekwencji, jeżeli chodzi o tą imprezę. Uczestnicy maratonu dzielili się z nami wrażeniami. Posłuchajcie o czym mówili.

Znane są nieoficjalne wyniki XI Międzynarodowego Ekstremalnego Maratonu Pieszego Kierat 2014. Zwyciężył Maciej Więcek z Krakowa, który 100 km trasę pokonałw w czasie 13 godzin i 34 minut.

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z naszego regionu został Tomasz Kłodnicki, który wg jeszcze nieoficjalnych wyników zajął 4 miejsce (14h – 22min).

Wśród kobiet zwyciężyła Elżbieta Sułkowska z Limanowej, która w ogólnej klasyfikacji uplasowała się na 13 pozycji (17h 4min).