Piotr Gaik piąty w II edycji w rowerowym Pucharu Polski Downhill

Reprezentujący rowerowy klub Gravity Revolt, Piotr Gaik zajął piąte miejsce w II edycji Pucharu Polski Downhill w kategorii: Elita, które odbyły się w miniony weekend w miejscowości – Koninki w powiecie limanowskim.

W tej samej kategorii dobrze się spisał także kolega klubowy Gaika – Smoter Mateusz, który był ósmy. Zespół Gravity Revolt reprezentował także Sułkowski Karol zajmując 21 lokatę.

Zawodnicy rywalizowali w siedmiu kategoriach: Masters I, Masters II, Elita, Junior, Hobby Hardtail, Hobby Junior i Hobby full. W tej ostatniej na 4 miejscu uplasował się Kęska Patryk z Gravity Revolt. 5 miejsce zdobył Pierzchała Artur (Kamienica), a Bator Michał (Jurków) zajął 14 pozycję. Nie zabrakło także przedstawicielki płci pięknej w postaci Anny Sojki, która przyjechała do Koninek z Wisły. Wszystkie wyniki można zobaczyć na stronie http://race-timing.pl/pliki/File/2014/koninki_final.pdf