15 medali klubu LKS Taekwondo Tymbark

15 medali klubu LKS Taekwondo Tymbark

Zawodnicy tymbarskiego klubu uzyskali aż 15 medali w IX Międzynarodowym Pucharze Arcusa, który odbył się w ubiegłą sobotę w Krynicy.

Zawodnicy tymbarskiego klubu uzyskali łącznie 15 medali w trzech kategoriach:  kyorugi,  poomsae i sprawność  (walka sportowa, układy) – mówi Stanisław Opach 3 dan, trener tymbarskiej sekcji taekwondo.  Złoto wywalczyli: Klimek Izabela, Klimek Jakub i Banach Marcelina, srebro przypadło w udziale: Pytel Justyna, Klimek Filip, Garbień Ewa, Klimek Jakub i Natalia Józkowicz, brąz zdobyli: Grochmal Julia, Piętoń Łukasz, Klimek Gabriela, Piętoń Wojciech, Zapała Gabriela i Natalia Józkowicz. Najlepszą zawodniczką naszego klubu okazała się Izabela Klimek, która zdobyła po zaciętej walce aż  dwa złote medale w kyorugi i poomsae. Najmłodszą zawodniczką była Natalia Józkowicz (9 lat), która startowała tylko w konkurencjach sprawnościowych. W zawodach wzięło udział 140 zawodników i zawodniczek z 6 polskich i 4 słowackich  klubów. W rywalizacji drużynowej nasz klub zajął wysokie czwarte miejsce – kończy Stanisław Opach.

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również