Dariusz Siekliński trenerem Can-Pack Okocimskiego Brzesko

Dariusz Siekliński trenerem Can-Pack Okocimskiego Brzesko

Były trener Limanovii Dariusz Siekliński został trenerem II – ligowego Can-Pack Okocimski Brzesko. Do niedawna szkoleniowiec trójkolorowych, 30 czerwca rozpocznie z drużyną "Piwoszy" przygotowania do nowego sezonu.

Dariusz Siekliński to były trener m. in. Hutnika Kraków Szreniawy Nowy Wiśnicz z którą to drużyną w sezonie 2009/2010 wywalczył awans do III ligi małopolsko – świętokrzyskiej oraz Limanovii Limanowa, z którą w sezonie 2012/13 awansował do II logi grupy wschodniej

Jako zawodnik swoją przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Wiśle Kraków, gdzie grał do zakończenia wieku juniora. Później został na rok wypożyczony do Clepardii Kraków, z którą wywalczył awans do trzeciej ligi. Po rozpoczęciu studiów w krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, w czasie rocznego urlopu dziekańskiego, występował w Polonezie Wiedeń.

Po powrocie z Austrii grał w Nadwiślanie Kraków, w którym zakończył swoją karierę jako zawodnik i równocześnie rozpoczął pracę szkoleniowca z trampkarzami tego klubu. Po zakończeniu studiów w krakowskiej AWF został trenerem grup młodzieżowych w Cracovii, w której prowadził zespoły młodzieżowe od trampkarzy młodszych do juniorów. Kolejnym etapem pracy trenerskiej Dariusza Sieklińskiego była Proszowianka, w której najpierw był drugim trenerem, a następnie samodzielnie prowadził zespół seniorów Proszowianki ratując go w sezonie 2002/2003 przed spadkiem z trzeciej ligi.

W 2006 r. odbywał staż na Wyspach Brytyjskich między innymi w takich klubach jak Tottenham Hotspur, Nottingham, Sheffield i Manchester United.

żródło limanovia.net

Zobacz również