Retransmisja: Limanovia przegrywa z Legionovią 3-0. Pozostały matematyczne szanse na utrzymanie

Retransmisja: Limanovia przegrywa z Legionovią 3-0. Pozostały matematyczne szanse na utrzymanie

MKS Limanovia Szubryt przegrywa Legionovią Legionowo 3-0 (0-1). Bramki w tym meczu strzelali goście, a Limanovia praktycznie do zera straciła szanse na utrzymanie się w II lidze.

Przegraną z Legionovią – trójkolorowi praktycznie odpadli z walki o pozostanie w II lidze. W ostatniej kolejce Limanovia zagra ze zdegradowaną już Olimpią Zambrów. Musi wygrać to spotkanie i liczyć na potknięcie Znicza Pruszków, który u siebie zagra z Wisłą Puławy. Będzie to kluczowy pojedynek, który da odpowiedż czy Limanovia pozostanie w lidze.

Porażke na własnym stadionie, bądż remis musi zanotowac z kolei Olimpia Elbląg, która zagra ze Stalą Mielec. Stal utrzymanie ma w kieszeni, a Olimpia walczy o ostatnie 8 miesjce gwarantujące jej grę na pozimomie centralnym w następnym sezonie. Tutaj również zakładając porażkę Znicza Pruszków.

Do walki o utrzymanie niespodziewanie włączyła się również Stal Rzeszów. Jednak drużynę ze stolicy Podkarpacia czeka niezwykle trudne zadanie pokonania zespołu Wigry Suwałki, który z Siarką Tarnobrzeg walczy o awans do I ligi. Ostatnia 34 kolejka zapowiada się bardzo ciekawie. Ostateczny jej finał będziemy znać 8 czerwca o godzinie 19-ej.

Bramki: 18. Tlaga, 90. Ryndak, 90+4. Calderon

Kartki:   13. Czerkas (LGN), 24. Marcinkowski (LGN), 30. Wolski (LGN)a

Limanovia Limanowa: Sotnicki, Niechciał, Kulewicz, Czajka, Majcher, Piwowarczyk, Sadio, Pietras, Pyciak (58. Komorek), Skiba, Dziadzio (69. Kmiecik)

Legionovia Legionowo: Marcinowski, Goliński, Lendzion, Dankowski, Pielak, Tlaga (73. Janusiński), Romanchuk, Tomczyk, Wolski, Calderon, Czerkas (80. Maciejewski)

Zobacz również