Wycieczka do Belgii i 1000 euro

Wycieczka do Belgii i 1000 euro

Komisja Europejska po raz trzeci organizuje konkurs fotograficzny pod tytułem „Europa w Moim Regionie”. Zwycięscy otrzymają nagrody, w postaci wycieczki do Brukseli oraz 1 000 € do wydania na cyfrowy sprzęt fotograficzny.

Konkurs ma na celu podniesienie świadomości na temat projektów, które otrzymały dofinansowanie w ramach polityki regionalnej Unii Europejskiej. Konkurs prowadzony jest poprzez stronę Komisji Europejskiej na portalu Facebook. Prace z projektami korzystającymi z funduszy UE z widoczną informacją o wykorzystaniu środków europejskich lub flagą europejską można zgłaszać do 25 sierpnia 2014 r (do godziny 12:00 czasu środkowoeuropejskiego) za pośrednictwem strony Facebook Komisji Europejskiej. 100 zdjęć z największą ilością głosów oraz dodatkowo 50 zdjęć z „dziką kartą”, zostanie przekazanych do jury składającego się z 3 profesjonalnych fotografów, które wybierze 3 zwycięskie prace.

Więcej informacji na stronach: http://ec.europa.eu/regional_policy/newsroom/detail.cfm?LAN=PL&id=1486&lang=pl , https://www.facebook.com/EuropeanCommission/app_386310531430573

fot żródło wojewodztwo malopolskie

Zobacz również