Józef Kowalczyk żąda od burmistrza przeprosin – od nas sprostowania

Józef Kowalczyk żąda od burmistrza przeprosin – od nas sprostowania

Nagrana dla naszej telewizji rozmowa z Tadeuszem Filipiakiem – wywołuje lawinę nie tylko komentarzy. Józef Kowalczyk, były burmistrz Mszany Dolnej, żąda od obecnego przeprosin. Do naszej redakcji zwrócił się o zamieszczenie przesłanego oświadczenia.

Treść oświadczenia:

(…)W związku z  kłamstwami T. Filipiaka pod moim adresem co do  przekształcenia terenu obok pensjonatu „Szczebel” w Mszanie Dolnej za mojej kadencji jako burmistrza żądam przeprosin i sprostowania wypowiedzi zgodnie ze stanem faktycznym od T. Filipiaka na Waszym portalu w ciągu 24 godzin w wersji nagrania video.
Po tym terminie skieruję pozew do Sądu o naruszenie dóbr osobistych.
Za mojej kadencji tereny  o których jest nagranie należały do miejscowych rolników  a T. Filipiak twierdzi ,,że to  ja już się  umawiałem z obecnymi właścicielami co do przekształcenia na betoniarnię, kopalnię odkrywkową itp.
To T. Filipiak narobił w mieście długów, sprzedał działkę i odpowiednio przekształcił na życzenie zmieniając diametralnie plan tego terenu.

Na szczęście Małopolski Urząd Wojewódzki wniósł wiele zastrzeżeń do  zmian w planie przestrzennym  obecnych „mędrców miasta”
Moje dobra osobiste i A. Roga zostały już naruszone w tygodniku Podhalańskim w poprzednim tygodniu.
Wykonuję zawód zaufania publicznego jako biegły rewident i nie pozwolę sobie aby dobre moje imię zostało naruszone

Z poważaniem J.Kowalczyk (…).
                                                                                                                  

Zobacz również