Limanowskie obiekty w konkursie "Małopolski Łowca Atrakcji 2014"

Limanowskie obiekty w konkursie "Małopolski Łowca Atrakcji 2014"

Gorczańska Organizacja Turystyczna ogłosiła kolejną już edycję konkursu "Małopolski Łowca Atrakcji 2014". Konkurs potrwa do 31 sierpnia i skierowany jest do wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce podczas wakacji. W tegorocznej edycji nie zabrakło obiektów z terenu powiatu limanowskiego.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę www.visitkamienica.pl w zakładkę „KONKURSY” i znaleźć listę obiektów biorących udział w akcji. Następnie odwiedzić wybrane punkty i zdobyć mapę Małopolskiego Łowcy Atrakcji. Mapy będą do pobrania w obiektach biorących udział w akcji oraz w siedzibie Gorczańskiej Organizacji Turystycznej w Kamienicy.

Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę. 

Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2014 r. (do tego czasu należy wysłać mapę na wskazany adres, liczy się data stempla pocztowego). Osoby, które odwiedzą wszystkie punkty, zbiorą wszystkie naklejki, które wkleją w mapę i prześlą na wskazany adres zdobędą tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji i odbiorą nagrody gwarantowane.  Aby ubiegać się o nagrodę główną wystarczy odwiedzić i skorzystać z atrakcji co najmniej 8 obiektów biorących udział w konkursie. Wśród najciekawszych zdjęć rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

Mape należy przesłać na adres:

Gorczańska Organizacja Turystyczna

Kamienica 467

34-608 Kamienica

 

Obiekty z powiatu limanowskiego biorące udział w konkursie:

 

Gospodarstwo Agroturystyczne Koziarnia – Pogorzany Smykań k/Szczyrzyca

 

Gajówka Mikołaja  (Gorczański Park Narodowy) – Poręba Wielka

 

Pijalnia wód mineralnych – Szczawa

  

Ostoja Górska Koninki – Koninki gm Niedżwiedż

 

Muzeum Biograficzne Władysława Orkana „Orkanówka” – Poręba Wielka


Wiecej szczegółów na http://www.visitkamienica.pl/pl/artykul?slug=malopolski-lowca-atrakcji

Zobacz również