Limanovia efektownie "przeprawiła się" przez Dunajec. Wyniki i tabela MLJ

Juniorzy Limanovii odnieśli drugie zwycięstwo w Małopolskiej Lidze Juniorów Starszych. Wczoraj trójkolorowi odprawili z kwitkiem Dunajec Nowy Sącz. Po dwa gole zdobyli Marcin Kurek i Aleksander Kożuch.

Beniaminek Małopolskiej Ligi Juniorów z Limanowej nie spuszcza z tonu. W drugiej kolejce wygrał zdecydowanie z zespołem Dunajca. Mimo wysokiego zwycięstwa obie drużyny stoczyły wyrównany bój, jednak więcej zimnej krwi w kluczowych momentach zademonstrował zespół Limanovii Elektrical MOS PL. Wysokie prowadzenie Goście wypracowali sobie już w pierwszej połowie, po której prowadzili 3:0. Strzelanie rozpoczął Kożuch który sprytnym strzałem głową zmieścił piłkę nad interweniującym bramkarzem gospodarzy. Drugą bramkę również z głowy zdobył Marcin Kurek po kapitalnej wrzutce Porębskiego. Trzeci gol był dziełem Aleksandra Kozucha Kożucha, który wykończył rajd prawą stroną Trojańskiego. Natomiast w drugiej połowie to zespół z Dunajca przeważał na boisku starając się zdobyć kontaktowego gola jednak Limanovia umiejętnie się broniła i groźnie kontratakowała gospodarzy. Jedną z takich kontr na bramkę zamienił Aleksander Kurek, który przelobował strzałem głową bramkarza w sytuacji sam na sam.

Za tydzień Limanovia zagra w Nowym Sączu z Sandecją.