Mszana Dolna. Waldemar Siwiec został kierownikiem ośrodka zdrowia

Mszana Dolna. Waldemar Siwiec został kierownikiem ośrodka zdrowia

Waldemar Siwiec został kierownikiem SPZOZ VITAL-MED. W Mszanie Dolnej. Tak zdecydowała komisja konkursowa, której przewodniczył Michał Baran, sekretarz Rady Miasta.

Do wyścigu o stanowisko kierownika mszańskiej przychodni stanęły trzy osoby. Jedna z nich została odrzucona, bo złożona oferta ze względów formalnych. W finale spotkali się Waldemar Siwiec, który na co dzień pracuje w mszańskiej przychodni i Anna Niżnik-Kulka, chirurg dziecięcy w rabczańskim szpitalu. Po analizie dostarczonych dokumentów i rozmowie, w której kandydaci przedstawili swoją wizję przychodni, plany i zamierzenia, a także odpowiadali na pytania, członkowie komisji przystąpili do tajnego głosowania. Zwyciężył Waldemar Siwiec, który uzyskał 6 głosów „za”. Zastąpił on Annę Majchrzak, która odeszła na emeryturę.

Komisji konkursowej przewodniczył Sekretarz Miasta Mszana Dolna Michał Baran. W skład komisji weszli: dr Marek HUBER, Ewa Poray Zbrożek, Irena Łacna (Rada Miasta) Bogusława Cieżak (Rada Społeczna SPZOZ)  i mec. Marek Panek.

Fot.:VITAL-MED

Zobacz również