Złoty Jubileusz Małżeństwa w gminie Mszana Dolna. Zobacz galerię zdjęć

Złoty Jubileusz Małżeństwa w gminie Mszana Dolna. Zobacz galerię zdjęć

31 par z terenu gminy Mszana Dolna świętowało w minioną sobotę w Kasinie Wielkiej swój Złoty Jubileusz Małżeństwa. Uroczystości miały dwie odsłony. Jubilaci rozpoczęli swoje świętowanie od Mszy świętej, której przewodniczył ksiądz wikariusz Gracjan Hebda, a główna część uroczystości odbyła się w budynku Zespołu Placówek Oświatowych.Złote Gody Małżeńskie przeżywali w tym roku:

Kasinka Mała – Rozalia i Andrzej Bolisęga, Zofia i Stanisław Brzozowscy, Maria i Franciszek Chrustek oraz Józefa i Andrzej Mucha.

Raba Niżna – Maria i Józef Czyszczoń, Zofia i Tadeusz Kościelniak, Maria i Władysław Kowal oraz Anna Kuternoga.

Mszana Górna – Władysława i Władysław Faraniec, Józefa i Stefan Kaczmarczyk, Stanisława i Władysław Kowalczyk, Eleonora i Michał Kuczaj, Stanisława i Wincenty Myszogląd, Józefa i Władysław Pajdzik, Czesława i Julian Stożek, Zofia i Józef Wojciaczyk oraz Anna i Julian Wojciaczyk.

Olszówka – Maria i Stanisław Filas, Zofia i Augustyn Kusiak oraz  Janina i Henryk Nawara.

Lubomierz – Maria i Edward Jarosz,  Maria i Stanisław Kowalczyk, Anna i Sebastian Kozyra, Bernadeta i Józef Nieckula oraz Anna i Stanisław Wąchała.

Kasina Wielka – Julia i Julian Jurczak,  Janina i Jan Lulek, Jadwiga i Władysław Trzeciak oraz  Bogusława i Stanisław Wach.

Łętowe – Jania i Władysław Ogiela z Łostówki oraz Stefania i Kazimierz Pajdo.

fot./żródło UG Mszana Dolna

Zobacz również