Konkurs fotograficzny "Moje Pozytywne Spojrzenie"

Konkurs fotograficzny "Moje Pozytywne Spojrzenie"

Małopolski Ogród Sztuki – instytucja kultury Województwa Małopolskiego ogłasza konkurs fotograficzny na pracę promującą ideę pozytywnego myślenia oraz wsparcie w procesie dorastania dzieci i młodzieży pod hasłem "Moje Pozytywne Spojrzenie". Termin nadsyłania zgłoszeń i prac upływa 31 października.

Uczestnicy mogą zgłaszać się do konkursu indywidualnie i grupowo (np. całą klasą) w trzech kategoriach wiekowych: 6-10 lat, 11-14 lat i 15-18 lat.

Termin nadsyłania zgłoszeń i prac upływa 31 października 2014 r.

Konkurs odbywa sie w ramach całorocznego programu edukacyjnego Ogród Żyrafy, który wraz jesiennym Festiwalem Pozytywka jest inicjatywą o zasięgu wojewódzkim z zakresu edukacji kulturalnej, promującym wsparcie w procesie dorastania młodego człowieka, pozytywne spojrzenie na problemy nastolatka i porozumienie międzyludzkie oparte na zasadzie empatii i współpracy.

Wszystkich informacji na temat Konkursu oraz Festiwalu Pozytywka udziela kuratorka Monika Tryboń (kontakt: trybon@mos.art.pl).

Regulamin konkursu „Moje Pozytywne Spojrzenie”.

Organizatorem Konkursu Festiwalowego „Moje Pozytywne Spojrzenie” jest Małopolski Ogród Sztuki , który funkcjonuje w strukturach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie – instytucji kultury Województwa Małopolskiego.

fot./żródło województwo małopolskie

Zobacz również