Plebiscyt „Małopolska. Widać zmiany!” rozstrzygnięty

Plebiscyt „Małopolska. Widać zmiany!” rozstrzygnięty

„Biblioteka wraz z Izbą Pamięci Narodowej i Centrum Konferencyjnym Współpracy z Zagranicą” w Tymbarku oraz projekt „Budowa hali sportowej w Mszanie Dolnej” – to laureaci plebiscytu „Małopolska. Widać zmiany!” w powiecie limanowskim.

Zakończył się plebiscyt województwa małopolskiego na najlepszą inicjatywę lokalną realizowaną z Funduszy Europejskich w Małopolsce.  Znamy już wszystkich Laureatów, którzy walczyli o głosy Internautów w dwóch kategoriach: „Przestrzeń do życia” i „Człowiek-potencjał”.  Rywalizacja była zacięta, oddano łącznie 566 tys. głosów, na 228 inwestycji, z 21 powiatów.

Zwycięzcy otrzymają, zaprojektowane przez  artystę rzeźbiarza  Kazimierza Adamskiego, statuetki z mosiądzu, zdobione czerwonym małopolskim koralem. Statuetka symbolizuje trzy największe małopolskie fundusze unijne – Małopolski Regionalny Program Operacyjny, Program Operacyjny Kapitał Ludzki i Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. To metafora wielu dobrych zmian, jakie zaszły w Małopolsce, właśnie dzięki Funduszom Europejskim. Ten sukces  nie byłyby jednak możliwy bez udziału Beneficjentów, którzy dzięki swemu zaangażowaniu i determinacji wspólnie zmieniają Małopolskę, w region coraz piękniejszy, coraz mądrzejszy i coraz lepszy do życia. Organizator plebiscytu (Województwo Małopolskie) nagrodził także Internautów, biorących udział w głosowaniu, wybierając spośród nich najciekawsze odpowiedzi, za które otrzymali markowe czytniki e-booków.

Laureacji powiat limanowski:

– Gmina Tymbark za projekt „Biblioteka wraz z Izbą Pamięci Narodowej i Centrum Konferencyjnym Współpracy z Zagranicą” – laureat w kategorii „Przestrzeń do życia”

– Miasto Mszana Dolna za projekt „Budowa hali sportowej w Mszanie Dolnej” – laureat w kategorii „Człowiek-potencjał”

fot./żródło Województwo Małopolskie,Miasto Mszana Dolna

Zobacz również