Witów Mszana Górna wzbogacił się o nową infrastrukturę. Zobacz zdjęcia

Witów Mszana Górna wzbogacił się o nową infrastrukturę. Zobacz zdjęcia

W miniony weekend oficjalnie przekazano do użytku zawodnikom Ludowego Klubu Sportowego Witów Mszana Górna budynek zaplecza sportowego wraz z wyposażeniem i towarzyszącą infrastrukturą. Inwestycja trwała od maja tego roku i kosztowała blisko 700 tysięcy złotych.

Wykonawcą inwestycji wyłonionym w drodze przetargu była „Firma Budowlana Robert  Lichosyt” z Suchej Beskidzkiej. Jej wartość wyniosła 690 145,00 złotych.

Uroczystość otwarcia kompleksu sportowego stała się okazją do odznaczeń najbardziej zasłużonych sportowców i działaczy klubu sportowego z Mszany Górnej. Odznakę 90 – lecia Małopolskiego Związku Piłki Nożnej otrzymali: Marek Pajdzik, Józef Nowak, Jan Kozyra, Stanisław Skiba, Jan Oracz, Stanisław Cichański, Wiesław Myszogląd i Kazimierz Bierówka. Gratulacje i podziękowania za wieloletnią działalność na rzecz kultury fizycznej i sportu otrzymali: Stanisław Białoń, Bolesław Żaba, lek. Marek Kujszczyk, Jerzy Wójciak, Andrzej Dębski, Krzysztof Domiter, Waldemar Wieczorek i Janusz Mrózek.

fot./żródło UG Mszana Dolna

Zobacz również