II liga. Limanovia tradycyjnie. Piąte "czerwo" trójkolorowych w rundzie. Bramki i konferencja

Limanovia mimo prowadzenia do przerwy 1-0 z Nadwiślanem Góra ostatecznie przegrała mecz 1-2. Gola dla gospodarzy strzelił Rafał Waksmundzki. Limanovia śrubuje rekord czerwonych kartek. W tym sezonie po 15 meczach ma ich już 5. Dzisiaj w 60 minucie boisko opuścił Marcin Chmiest. Za tydzień w sobotę Limanovia zagra na wyjeżdzie z Siarką Tarnobrzeg. Początek o godzinie 13.

Limanovia Limanowa 1-2 Nadwiślan Góra

Rafał Waksmundzki 41 – Adam Setla 53, Tomasz Balul 63 (k)

Limanovia: Waldemar Sotnicki – Bartłomiej Hudecki, Walid Kandel,Radosław Kulewicz, Mateusz Niechciał (73 Rafał Komorek) – Damian Majcher, Tomasz Margol, Artur Skiba, Arkadiusz Serafin, Rafał Waksmundzki – Marcin Chmiest.

Nadwiślan: Paweł Florek – Wojciech Jurek, Tomasz Balul, Dawid Kaszok,Kamil Łączek – Dawid Ogrocki (83 Jakub Legierski), Piotr Koman,Bartłomiej Setlak, Damian Furczyk (64 Tomasz Matysek), Mateusz Skrobol (46 Łukasz Małkowski) – Kaspars Svārups (46 Adam Setla).

żółte kartki: Chmiest, Skiba – Skrobol, Balul.
czerwona kartka: Marcin Chmiest (61. minuta, Limanovia, za drugą żółtą).

sędziował: Kamil Adamski (Kielce).